Adres: Ferhatpaşa Mahallesi 34. Sokak No: 31/1
  Ataşehir / İSTANBUL
  E-posta : [email protected]
  Telefon: +90542 790 35 58

  Hakkımızda

  Emin Yapı Konteyner ve Prefabrik Sistemleri olarak yılların getirdiği tecrübe ile sektörde yer almaktayız. 2013 yılında İstanbul’da başlayan yolculuğumuz bugün ülkenin her yerine ve yurt dışına ulaşmaktadır. Ürettiğimiz konteyner ve prefabrik sistemler ile müşterilerimize uzun yıllar kullanabilecekleri yaşam alanları oluşturuyoruz. Şimdiye kadar ev, okul, iş yeri, şantiye, depo gibi pek çok alana hayat verdik. Gerek yurt içi gerekse yurt dışında projelerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

  Amacımız müşterilerimizin karşısına her zaman en iyisi ile çıkmak. Her zaman kaliteli sonuçlar elde etmek. Bu yüzden son teknolojiyi takip ediyor, kendimizi her zaman geliştiriyoruz. Tamamladığımız her proje bizi daha da geliştiriyor. Bunu bilerek hep daha iyisini yapmak için çalışıyoruz.

  Mutlu bir ev hayal eden bir ailenin mutluğuna ortak olmak. Onlarca kişiye iş kazandıran bir işyerinin açılışını görmek. Acil durumlarda hızlıca insanlara barınma alanları sağlamak. Bunlar gibi pek çok örnek bizi işimize daha da çok bağlıyor.

  Emin Yapı Konteyner ve Prefabrik Sistemleri ülkenin her yerinde hazır konut projeleri üretmektedir. Aynı şekilde yurt dışına da ihracat yapılmaktadır. İhtiyaca göre istenilen büyüklük ve özelliklerde yapılar üretilmektedir. Müşterimizin isteğine göre özel tasarımlar da yapılabilmektedir. Yapılarımız tüm sistem ve tesisatı hazır olarak teslim edilmektedir. Tüm mevsim şartlarında kullanıma uygun şekilde ısı ve dış yalıtımı yapılmaktadır. Kurulum kısa sürede gerçekleşmekte ve kullanıma hazır hale gelmektedir.

  Call Now Button